Hizmetlerimiz

Hosting ( Sunucu Hizmetleri)
Bu hizmetler, hizmet türü kapsamında ücretlendirilebilirdir.Yüksek hızda veri transferi ile en etkili web sitesi sunumu için yurt dışında bulunan Opteron 240 işlemcili sunucumuz hizmetinizdedir. Ayrıca Türkiye'de Turkticaret.Net firması alan adı ve hosting bayiliğimiz ile hizmetler vermekteyiz.Ftp,http ve https gibi birçok protokolün etkin kullanım imkanına ek olarak yüksek kapasiteli e-posta, e-posta yönlendirme, otomatik cevaplandırma ve antivirüs-antispam denetimi ile güvenli bağlantı sağlamaktayız.

OEM Parça ve Bilgisayar Satışı
Her türlü bilgisayar donanımını uygun fiyat ve cazip finans seçenekleri ile bulabileceğiniz Bey bilgisayar satış sonrası desteği ile hizmetinizdedir. Uluslar arası markalar ( Hp, Asus, Sony, Philips, Samsung, Seagate, Konica, Creative,Kingston, yerli markalardan CBOX, Airties,Tunçmatik gibi birçok markanın satışı yapılmaktadır. Lütfen almak istediğiniz ürünler için bizden fiyat alınız.

Web Tasarım ve Uygulama Hizmetleri
Yeni teknolojik gelişim, bilgisayarın artık hayatımızdaki öneminin gün geçtikçe artması ve elektronik ticaret, reklam gibi temel hizmetlerin insanlara kolay ve etkili şekilde sunulması amacıyla kurulan Web siteleri neredeyse tüm küçük, orta ve büyük şirketlerin olmazsa olmazları arasına girmiştir. Artan talepler ve teknolojik gelişmelere tam adapte olmuş bir programcı altyapısı ile Bey Bilgisayar müşterileri için en uygun yazılımı kullanarak artan taleplerine cevap vermeyi hedeflemektedir. Firmaların kurumsal kimliğine uygun web sayfası tasarımı ile birlikte firmalara uygun çözümler sunulmaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri
Günümüz teknolojisinin gelişimi ile birlikte bilgisayar kullanımı yaygınlaşarak neredeyse hayatımızın her alanında olmazsa olmazlardan birisi konumuna gelmiştir. Gerek bireysel ve gerekse de ticari faaliyetlerde kullanımında sürekli olarak bakım, güncelleştirme ve zararlı yazılımlardan koruma (virüsler, spyware yada malware’ler vb.. gibi) gibi hizmetler zorunlu hale gelmiştir. Bu hizmetler ile bilgisayar kullanımındaki verimlilik arttırılarak kullanıcı dostu bilgisayarlar ve memnun müşteriler portföyü oluşmaktadır. Firmamızın yetkin olduğu servis alanları:
• İşletim sistemleri bakımı, yedeklenmesi, yeniden yüklenmesi işlemleri
• Sunucu işletim sistemleri kurulumu, işletimi, yedeklenmesi işlemleri
• Ağ (Network)kurulumu ve işletimi
• Adls modem kablolu ve kablosuz kurulumları
• Yıllık bakım anlaşmaları ile yerinde servis ve bakım işlemleri
• Kablosuz ağ kurulumu, yönetimi
• UTM, Firewall ve benzeri güvenlik duvarlarının kurulumu ile kurumsal güvenlik